Dbáme na to, aby stravování a pitný režim odpovídaly normám a požadavkům správné výživy. Dětem poskytujeme pestrou a vyváženou stravu. Při celodenním pobytu ve školce se děti stravují 3x denně. Nechybí ovoce a zelenina. Vašim dětem je poskytováno optimálně vyvážené stravovaní. Při sestavování jídelníčku je přísně hlídána doporučená spotřeba tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce. Závazný ukazatel pro školní stravování je měsíční hodnocení spotřebního koše. Jako samozřejmou součástí denního provozu kuchyně je zaveden kontrolní systém kritických bodů HACCP.

Obědy a svačinky pro Vaše děti zajišťuje společnost Bionea.

Aktuální jídelníček naleznete na nástěnce školky.

Aktuality

Hasiči 31.1.2023

Moc děkujeme za dnešní návštěvu hasičů. Děti byly nadšené, prozkoumaly celé hasičské auto, dozvěděly se, co k čemu slouží a na závěr si každý vyzkoušel stříkat z hadice. 🙂

Interaktivní program Tamtam 16.1.2023

Dnes za námi ve školce byly paní ze společnosti Tamtam s interaktivním programem „Svět neslyšících v pohádce“. Seznamovali děti se životem neslyšících. Se znakovou řečí, naslouchátky a dalšími užitečnými věcmi, které jim život usnadňuji. Moc děkujeme za návštěvu :¨)