Dbáme na to, aby stravování a pitný režim odpovídaly normám a požadavkům správné výživy. Dětem poskytujeme pestrou a vyváženou stravu. Při celodenním pobytu ve školce se děti stravují 3x denně. Nechybí ovoce a zelenina. Vašim dětem je poskytováno optimálně vyvážené stravovaní. Při sestavování jídelníčku je přísně hlídána doporučená spotřeba tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce. Závazný ukazatel pro školní stravování je měsíční hodnocení spotřebního koše. Jako samozřejmou součástí denního provozu kuchyně je zaveden kontrolní systém kritických bodů HACCP.

Obědy a svačinky pro Vaše děti zajišťuje společnost Bionea.

Aktuální jídelníček naleznete na nástěnce školky.

Aktuality

Teribear běh 13.9.2022

V úterý 13.9.2022 jsme se s dětmi zúčastnili charitativního běhu Terezy Maxové – Teribear běh. Děti byly úžasné, krásně běhaly. Společně jsem tak přispěli na vzdělávání dětí z dětských domovů.

Medvídek Brumla 6.9.2022

Dnes jsme ve školce měli preventivní program od Městské policie – Medvídek Brumla. Děti se dozvěděli mnoho užitečných rad. Co dělat, aby se neztratili, jak bezpečně přecházet silnici, že od cizích lidí si nic nebereme a mnoho dalšího 🙂 Moc děkujeme 🙂