Dbáme na to, aby stravování a pitný režim odpovídaly normám a požadavkům správné výživy. Dětem poskytujeme pestrou a vyváženou stravu. Při celodenním pobytu ve školce se děti stravují 3x denně. Nechybí ovoce a zelenina. Vašim dětem je poskytováno optimálně vyvážené stravovaní. Při sestavování jídelníčku je přísně hlídána doporučená spotřeba tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce. Závazný ukazatel pro školní stravování je měsíční hodnocení spotřebního koše. Jako samozřejmou součástí denního provozu kuchyně je zaveden kontrolní systém kritických bodů HACCP.

Obědy a svačinky pro Vaše děti zajišťuje společnost Bionea.

Aktuální jídelníček naleznete na nástěnce školky.

Aktuality

Sportovní hry Firemních školek 9.6.2022

S dětmi jsme se letos zúčastnili sportovních her Firemních školek. Užili jsme si mnoho zábavy a odvezli jsme si spoustu cen a medailí 🙂 Děkujeme všem partnerům akce: FTV Prima spol. s r.o. Emco  spol. s r.o. skupina ČEZ a.s. Pigy školka Madeta a.s. Magna international Inc. DMHERMES TRADE s.r.o. milujemetočenou

Výukový program Duchové z popelnic 16.5.2022

V pondělí 16.5. za námi dorazila paní z Ekocentra Koniklec. Děti se dozvěděli mnoho zajímavostí o třídění odpadu, co je z čeho vyrobené, kam to patří a proč je důležité odpad třídit.